šŸ’° ā‚¬4100 per maandšŸ“ Amsterdamā± 40 uur šŸ‘‰ Industrie & productie

Veiligheidscoƶrdinator

Over de functie

Is veiligheid jouw eerste en tweede natuur? Word jij enthousiast van risicobeoordelingen en het implementeren van veiligheidsmaatregelen op de werkvloer? Dan zijn wij op zoek naar jou als veiligheidscoƶrdinator bij dit bedrijf in Amsterdam!
In deze rol zul je je bezighouden met onder andere:
  • Uitvoeren van regelmatige inspecties en controle rondes binnen de productieomgeving;
  • Verbeteren van gezondheids-, veiligheids- en welzijnsnormen voor alle afdelingen;
  • Adviseren en samenwerken met afdelingsmanagers om veiligheid te waarborgen;
  • Onderhouden van contacten met externe partijen zoals de Omgevingsdienst, Arbo, gemeente en auditors;
  • Zorgvuldig documenteren van processen en naleving van wet- en regelgeving.
Je werkt in dagdiensten van 07:00 tot 17:00, met een werkweek van 40 uur.

Jouw nieuwe werkplek

Deze werkgever in Amsterdam is een toonaangevend bedrijf in milieuvriendelijke recycling, met een focus op het hergebruiken van oude banden en rubberproducten. Door gebruik te maken van geavanceerde technologieƫn, produceren ze hoogwaardige materialen en helpen ze de hoeveelheid afval te verminderen. Het bedrijf staat bekend om zijn innovatieve aanpak en de positieve invloed die het heeft op zowel mensen als gemeenschappen. Ze zijn toegewijd aan het creƫren van een groenere toekomst. Met ongeveer 90 medewerkers op locatie is het bedrijf sterk aan het uitbreiden.

Dit bieden wij jou

  • Een mooi salaris tussen de ā‚¬3.600,- en ā‚¬4.100,- bruto per maand o.b.v. van kennis en ervaring;
  • Een bonusregeling o.b.v. organisatiedoelstellingen;
  • 25 vakantiedagen;
  • 8,33% vakantiegeld;
  • Pensioen opbouw vanaf je eerste dag;
  • Reiskostenvergoeding van ā‚¬0,22 cent per kilometer;
  • Een uitdagende functie in een bedrijf dat altijd in beweging is;
  • Een zelfstandige rol.

Dit vragen wij van jou

  • MBO 4 of hoger in de richting van Integrale/Middelbare Veiligheidskunde of vergelijkbaar;
  • Ervaring in een productieomgeving;
  • Kennis van milieu-, Arbo-, en veiligheid wetgeving;
  • Goede beheersing van de Nederlandse & Engelse taal in woord en geschrift.

Enthousiast geworden na het lezen van deze vacature en ben jij de veiligheidscoƶrdinator die wij zoeken?
Wacht niet langer en solliciteer direct! Je kunt mij (Joost) bellen/appen op 06 59 86 87 36

Bladeren

Joost Veldhoen

Recruiter

Bericht via Whatsapp